Toplanıyoruz..! 28 Nisan 2009 | First Gathering..!

 ilk

 Merhaba,

47 ülkede 457 şehirde, "çevre gönüllüleri, akademisyenler, yeşil profesyoneller, girişimciler veya sadece çevre duyarlılığı" taşıyan binlerce insanı her ay bir araya getiren Green Drinks, Türkiye’deki ilk organizasyonunu 28 Nisan 2009′da Istanbul’da gerçekleştiriyor.

Paylaşım, yeni bakış açıları, iş veya girişim fırsatları, networking veya sadece yeni insanlarla tanışmak ve ortak bir fikri paylaşmak isteyen herkesi "büyük bir hareketin küçük parçalarından biri olmaya" davet ediyoruz.

İlk toplantıda sınırlı yer ve davetiye sayısı nedeni ile kayıt sırasına göre önümüzdeli günlerde gönderilecek olan sanal davetiyelerde ve web sayfamızda organizasyona ilişkin diğer detayları (mekan, saat,erişim bilgileri vb.) bulabileceksiniz.

İlk toplantımızda 111 kişi ile sınırlı olan davetiyeler için kayıt formu‘nu dordurmanızı rica ediyoruz.


 Hello,

We are happy to pronounce that Green Drinks Istanbul (GDI) will be hosting its first networking event in 28 April 2009. The venue and rsvp information will be sent with the invitation due to registration. Please check the info below and register immediately if you are willing to attend our first event/meeting.

Please click for registration form.

 

Tags: